Kredyt na Bank

Kredyt w banku - porady, informacje

Tag: kredyt hipoteczny co to

Jaki kredyt na zakup działki?

Zdecydowanie częściej kupujący wybierają jednak kredyt hipoteczny – dlaczego? Kredyt konsolidacyjny na zakup działki Zdecydowanie najczęściej spotykanym sposobem na zakup działki, także pod budowę, jest wzięcie kredytu hipotecznego….W przypadku chęci zakupu działki niezależnie od przeznaczenia, do wyboru mamy dwie możliwości sfinalizowania takiej transakcji – kredyt hipoteczny oraz kredyt gotówkowy. porady kredytowe w

Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego – czy to możliwe?

Banki pozwalały klientom wnioskować o kredyt hipoteczny w wartości przewyższającej wartość nieruchomości i z tych pieniędzy finansować zakup, wykończenie i wyposażenie….Wprowadzona została Rekomendacja S, nakładająca na każdego biorącego kredyt hipoteczny obowiązek posiadania wkładu własnego w wysokości 20% wartości nieruchomości. A zatem zasadniczo nie można wziąć kredytu na mieszkanie bez wkładu własnego.

Jak wpłynąć na swoją zdolność kredytową?

Starając się o kredyt hipoteczny, warto rozważyć zaciągnięcie go ze współkredytobiorcą. To w znaczny sposób poprawia zdolność kredytową….Przy kredycie hipotecznym zdolność kredytową może poprawić wysoki wkład własny. Chociaż banki przeważnie wymagają 20% wartości nieruchomości, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wpłacić więcej.