Kredyt na Bank

Kredyt w banku - porady, informacje

Tag: rrso

Co to jest RRSO kredytu?

Termin RRSO tylko pozornie odnosi się do oprocentowania kredytu i czasem bywa mylącym wskaźnikiem w wyborze najkorzystniejszej oferty. Co to jest RRSO i czy warto z niego korzystać? RRSO kredytu – co to jest? Co wchodzi w skład RRSO? Do czego służy RRSO?…Czy warto korzystać z RRSO? RRSO – co to jest? Wymóg określania RRSO czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania narzucony został przez przepisy min.

Oprocentowanie, prowizja, marża – co składa się na koszt kredytu?

Wskaźnikiem, który pokazuje, jaki jest całkowity koszt kredytu, jest RRSO – również wyraża się go procentowo. Uwzględnia nie tylko odsetki, ale także prowizję, inne opłaty oraz zmianę wartości pieniędzy w czasie….Dlatego nawet gdy odsetki są jedynym kosztem zadłużenia, to RRSO nigdy nie będzie równe oprocentowaniu. Jeśli chcesz szybko i skutecznie porównywać te produkty bankowe, zwracaj uwagę przede wszystkim na Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny?

Dzięki temu szybko porównasz prowizję, oprocentowanie, a co najważniejsze RRSO, czyli rzeczywisty koszt zobowiązania. Przy czym warunki umowy mogą być dopasowywane do twojej konkretnej sytuacji.