Kredyt na Bank

Kredyt w banku - porady, informacje

Tag: banki

Masz dług za niespłacone kredyty, pożyczki? Czego możesz się spodziewać?

Postępowanie komornicze, na które musisz być gotowy, kiedy nie spłacasz zobowiązań (po szczegóły sięgnij na uwagafinanse.pl) to tylko jedna z opcji, którą wdrożyć mogą banki i firmy pożyczkowe….Lepiej więc dogadać się z samym bankiem, zanim zaczną się poważne kłopoty.

Kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego – czy to możliwe?

Banki pozwalały klientom wnioskować o kredyt hipoteczny w wartości przewyższającej wartość nieruchomości i z tych pieniędzy finansować zakup, wykończenie i wyposażenie….Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego Część banków na rynku oferuje swoim klientom możliwość wzięcia kredytu mieszkaniowego z mniejszym o połowę wkładem własnym. Zamiast 20% wystarczy więc mieć już tylko 10%. Czy jest jakiś haczyk?

Jaki kredyt na zakup działki?

Banki prześcigają się w propozycjach, chcąc przyciągnąć do siebie klientów, jednak nie należy decydować się na takie zobowiązanie bez wcześniejszego sprawdzenia każdej oferty….Najlepiej, jeżeli różne oferty takich zobowiązań sprawdzi się przy pomocy porównywarki 17bankow.com/kredyty-hipoteczne/porownanie/11/13/10, aby wiedzieć, jak wygląda to w różnych bankach.

Jak sprawdzić zadłużenie w BIK?

Jednak nie tylko banki, prywatne firmy pożyczkowe, czy organy ścigania mogą pobierać informacje z Biura Informacji Kredytowej, konsumenci również mają prawo dostępu do danych na swój temat….Dzięki kontroli zapisów w BIK mamy możliwość poznania naszej dotychczasowej historii kredytowej, zobaczyć jak wygląda nasze dossier w oczach banku.

Jak sprawdzić, czy ktoś wziął na ciebie kredyt?

Wykaż, że środki nie trafiły na twoje konto – załącz tę informację w odwołaniu do banku. Wykaż też, że to nie z twojego konta uiszczona została opłata weryfikacyjna….W tym celu będziesz musiał poprosić bank o okazanie umowy kredytowej, by porównać podpis. We współpracy z grafologiem powinieneś dowieść, że podpis ten nie należy do ciebie.