Kredyt na Bank

Kredyt w banku - porady, informacje

Tag: rata kredytu

Kredyt hipoteczny – jak wybrać najlepszy?

Jaki koszt kredytu? Jaki okres kredytowania? Jakie raty? Jaki wkład własny? Żeby wziąć kredyt hipoteczny, musisz dysponować wkładem własnym….Kredyt o ratach malejących jest tańszy, ale za to raty równe mogą być wygodniejsze, jeśli chodzi o rozplanowanie domowego budżetu. porady kredytowe w

Kredyt konsolidacyjny – co to? Dla kogo konsolidacja kredytów?

Co istotne, rata kredyt konsolidacyjnego jest zwykle niższa, niż suma wcześniejszych miesięcznych zobowiązań. Jest to możliwe dzięki obniżeniu oprocentowania, a także wydłużeniu okresu spłaty. I tu się pojawia pewien haczyk.

Masz dług za niespłacone kredyty, pożyczki? Czego możesz się spodziewać?

Kontakt z bankiem Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie spłacić kolejnej raty kredytu, skontaktuj się z bankiem, zanim on zrobi to za ciebie. Być może da się skorzystać z rozwiązania, które zapobiegnie wpadnięciu w długi.

Jak wpłynąć na swoją zdolność kredytową?

Jeśli jest ich kilka, należy rozważyć kredyt konsolidacyjny. Niższa rata jednego kredytu będzie lepsza niż kilka pochodzących z różnych zobowiązań. Dobrze też zrezygnować z kart kredytowych czy rachunków z limitami. Im mniej kosztów, tym lepiej.

Co to jest marża kredytu? Inne opłaty jak prowizja czy opłata za uruchomienie kredytu?

Kwota ubezpieczenia najczęściej doliczana jest do kredytu, przez co podwyższają się wysokość comiesięcznych rat oraz całkowity koszt kredytu. Czym są produkty corss-sell?…Jej wysokość rzecz jasna ustalona jest przy umowie, może być także dołączona do samego kredytu i być częścią jego spłaty, co oczywiście podwyższa nieco kwotę comiesięcznej raty. Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?